(0546) 531 46 47

Diğer Resimler

Ottobock tekerlekli sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Bir dünya markası Otto Bock. Dayanıklı, hafif ergonomik ultra lüks. Ottobock tekerlekli sandalye size aradığınız konforu fazlasıyla sağlayacak bir manuel tekerlekli sandalyedir.
Satışını yaptığımız ottobock tekerlekli sandalyenin bu modelinde en dikkat çekici özellik, kolçakların (kol koyma yerleri) çok az efor harcanarak arkaya doğru yaslanması / dayanmasıdır.

Detaylar

Bir dünya markası Otto Bock. Dayanıklı, hafif ergonomik ultra lüks. Ottobock tekerlekli sandalye size aradığınız konforu fazlasıyla sağlayacak bir manuel tekerlekli sandalyedir. Satışını yaptığımız ottobock tekerlekli sandalyenin bu modelinde en dikkat çekici özellik, kolçakların (kol koyma yerleri) çok az efor harcanarak arkaya doğru yaslanması / dayanmasıdır.

BUNUN BANA NE FAYDASI VAR?

Kolay transfer. Tekerlekli sandalye kullanan engelli ve hastalar bilirler, tekerlekli sandalyeden koltuğa, tekerlekli sandalyeden otomobile geçiş yaparken yan tarafta bulunan kolçaklar engelli kişinin geçişini zorlaştırır. Evet çoğu tekerlekli sandalyede kolçaklar çıkartılabilir olsa da söz konusu kolçakların çıkartılıp sonra geriye takılması engelli bireyleri zorlamaktadır.

Oysa ottobock un bu modelinde parmak uçlarınızla bile kolçak kısmını geriye doğru katlayarak transferi gerçekleştirebilir, sonrasında yine aynı kolaylıkla kolçağı eski pozisyonuna getirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak ottobock un bu modelinde arka tarafta bulunan devrilmeyi önleyici emniyet sitemiyle güvenli sürüş yapabilirsiniz. Sonuç olarak kaliteli bir tekerlekli sandalye isteyenler için illada OTTOBOCK

 
© 2017 Akülü sandalye - Tekerlekli sandalye - 2. El akülü sandalye fiyatları