(0546) 531 46 47

Poylin P107 Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Poylin P107 Tekerlekli Sandalye
Modelin en kullanışlı taraflarından biri çarpan bağ katlanma sistemidir. Bu sayede taşınması ve de istiflenmesinde kolaylık sağlanmaktadır. Ürün kolçakların malzemesinde kullanılan poliüratan dolayısıyla dayanıklılığı daha da artırılmıştır. Kullanıcı hareket eden kolçaklar sayesinde sandalyeden kendi transferini de rahatlıkla sağlayabilmektedir.

Detaylar

Tekerlekli sandalyelerin kullanım amacı konforun daha da artırılması içindir bu nedenle de Poylin P107 Manuel Tekerlekli Sandalye’ de bu özellik daha ön planda tutulmuştur. Konforu en uygun maliyete alabileceğiniz ve daha düşük bir kar marjıyla sizlerin kullanımına sunulmuş olan bir üründür.  Ürünün diğer muadilleriyle birlikte değerlendirdiğiniz de karşılaştırılma yapılamayacak kadar kaliteye sahiptir.  Ürünün biraz daha ön plana çıkmasının birinci nedeni hem kalite hem de bütçe dostu olmasından kaynaklanmaktadır. Poylin P107 Manuel Tekerlekli Sandalye çıkarılabilir kolçaklar ve de biraz daha geliştirilmiş olan ayak sistemleriyle üst düzey bir model haline getirilmiştir.

Poylin P107 Tekerlekli Sandalye

Modelin en kullanışlı taraflarından biri çarpan bağ katlanma sistemidir. Bu sayede taşınması ve de istiflenmesinde kolaylık sağlanmaktadır.  Ürün kolçakların malzemesinde kullanılan poliüratan dolayısıyla dayanıklılığı daha da artırılmıştır. Kullanıcı hareket eden kolçaklar sayesinde sandalyeden kendi transferini de rahatlıkla sağlayabilmektedir.  Tekerlekli sandalyelerde en önemli olay kullanıcının konforudur. Dolayısıyla ürün konfor adına tasarlanmış olma özelliğine sahiptir. Uygun bir bütçeyle konforu satın aldığınızı görebiliyorsunuz. Poylin P107 Tekerlekli Sandalyede ayaklarında çıkarılabilmesi düşünülmüştür. Arka terkerler 24 inç büyüklüğünde ve şişme tekerden oluşmaktadır. Bu tekerlerin görevi aynı zamanda süspansiyon olabilme özelliğine sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Ürün özel üretim olan bir boya ile kaplanmış olduğundan herhangi bir ıslanma ve yağmur suyuna karşı paslanmaz özelliğine sahiptir bu da şasede meydana gelebilecek sorunların önlenmesine fayda sağlamaktadır.

 

Poylin P107 Tekerlekli Sandalye Genel Özellikleri

Kolçaklar hareketli olarak tasarlanmıştır.

Ayaklıkların çıkarılabilme özelliği mevcuttur.

Kolay kullanım için çapraz bağ katlanma sistemi mevcuttur.

Şasenin boyası toz boya sistemindedir.

Kumaşta terletme ya da yanma yapmaz

Artırılmış fren tertibatı

Refakatçiler için kolçaklar

Teknik Özellikler:

 

Oturma Yeri Genişliği : 14’’-16’’-18’’-20’’

Oturma Yeri Derinliği : 43 cm

Oturma Yeri Yüksekliği : 48 cm

Oturma Yeri Açısı : -

Sırtlık Yüksekliği : 38 cm

Kolçak Yüksekliği : 25 cm

Toplam Genişlik : 64 cm

Toplam Yükseklik : 88 cm

Toplam Uzunluk : 107 cm

Katlanır Genişlik : 29 cm

Arka Tekerlek : 24’’ Pneumatic(Havalı)

Ön Tekerlek : 8’’ PU Dolgu

Ürün Ağırlığı  : 16.50 kg

Maksimum Taşıma Kapasitesi : 120.00 kg

 

 
© 2017 Akülü sandalye - Tekerlekli sandalye - 2. El akülü sandalye fiyatları