(0546) 531 46 47

Diğer Resimler

Poylin P120 Tekerlekli Sandalye

Stok Durumu : Stokta var

Açıklama

Poylin P120 Modem manuel tekerlekli sandalyemiz, şık tasarımıyla dikkat çekerken, aynı zamanda sırt kırılma özelliği, kolay katlanabilir olması, ve ayaklıklarının kolayca ayarlanmasıyla dikkat çekmektedir.

Detaylar

Tekerlekli Sandalyeye genel bakış

Poylin P120 Modem manuel tekerlekli sandalyemiz, şık tasarımıyla dikkat çekerken, aynı zamanda sırt kırılma özelliği, kolay katlanabilir olması, ve ayaklıklarının kolayca ayarlanmasıyla dikkat çekmektedir. Poylin P120 model tekerlekli sandalye 24 İNC şişme tekerleriyle sarsıntıyı minimize ederek sandalyeyi kullanan engelli ve/ya hastanın konforlu sürüş sağlamasına neden olur. Tüm bunlara ek olarak paslanmayı önleyici özel yapısıyla yıllarca kullanabileceğiz bir tekerlekli sandalyedir

Neden Poylin P120?

Bağımsız hareket etme ve bağımsız transfer özelliği.

Nasıl?

P120 Model tekerlekli sandalye modelimizin diğer tekerlekli sandalye modellerinden ayıran en önemli özellik tekerlekli sandalyenin kolçaklarının çok rahat bir şekilde arkaya doğru katlanması. Bunun kullanıcıya sağlayacağı en büyük özellik ise sandalye üzerindeki engelli veya hastanın sandalyeden transferi sırasında, sandalyenin kolçaklarını çok az güç sarfederek arkaya doğru katlayıp transferini hiçbir engelle karşılaşmadan yapabilmesidir. Tüm bunlara ek olarak P120 model tekerlekli sandalye gerek iç mekanlarda gerek dış mekanlarda kullanıma uygun olması nedeniyle ikinci tercih nedeniniz olacaktır.

Diğer özellikler

Çapraz katlanabilir şase sistemi

Çıkartılabilen ve ayarlanabilen ayaklıklar

Hareketli kolçaklar

Elektrostatik özel boya sistemi

Çelik şase

Güvenli fren sistemi

Sırt kırma

Ayarlanabilir antipperler (Devrilmeyi önleyici tekerlekler)

Garanti Kapsamı

İki yıl tedarikçi firma garantisinde olan ürünümüz 2 yıl boyunca yedek parça garantiside vardır.

 

 
© 2017 Akülü sandalye - Tekerlekli sandalye - 2. El akülü sandalye fiyatları